Zrób sobie poster!

4 sty 2013

Lubicie ramki i ich zawartość? Ja tak. Zdjęcia, grafiki, pamiątki i typografia - uwielbiam! Co jeszcze lubię? Często coś zmieniać. W związku z tym w ramkach, które czekały dość długo zamieszkały zdjęcia poddane obróbce. Efekt bardzo mi się spodobał, a może i Wam przypadnie do gustu. Wykonanie szybkie i prawie bezkosztowe. Przepis jest prosty. Wybieracie zdjęcie i szalejecie z filtrami, które udostępnia np. Photoshop lub inny program do obróbki. Ja korzystałam z tego pierwszego i użyłam filtru "posteryzacja krawędzi" uprzednio przerabiając zdjęcie na czarno-białe. Do dzieła!:)

8 komentarzy:

 1. PIkne :)
  Ja się nie mogę zebrać, żeby wreszcie stworzyć rodzinna galerię zdjęc :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam kiedyś podobną galerię jak tylko photoshop wchodził na rynek:) Heheh teraz jak widzę te przeróbki to dramat! Ale pomysł naprawdę fajny:)

  OdpowiedzUsuń
 3. będzie mi bardzo miło jeśli dołączysz do mojego link party, żeby też kilka nowych osób mogło trafić na twojego bloga :)
  www.speckled-fawn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak, uwielbiam :) W moim domu jest mnóstwo takich miejsc. Należę do sentymentalnych osób i lubię się otaczać zdjęciami ukochanych osób i zwierząt. Zresztą ma to też coś wspólnego z tym, że mieszkam w Irlandii z dala od rodziny - zawsze, gdy tęsknię spoglądam w stronę galerii i już mi trochę lepiej :)
  A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że tak łatwo można taką galerię zrobić, zresztą kilka razy pisałam już o tym na moim blogu, opisując krok po kroku, jak :)
  Ściskam, Wiola

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podobają mi się Twoje prace, dlatego chciałabym Cię zaprosić na www.qrkoko.pl, gdzie z okazji przeprowadzki na nową stronę organizuję konkurs z nagrodami rzeczowymi. Zachęcam do udziału :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja kupiłam sobie już "rodzinną" ramkę na kilka zdjęć i z napisem LOVE :)) Mam też antyramę, od niepamiętnych czasów schowaną gdzieś (no właśnie, gdzie ona jest?) i też muszę zrobić z nią porządek. Może na rocznicę ślubu? To będzie dobra okazja :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Każdy komentarz napędza do działania i dodaje skrzydeł. Właśnie Twój głos chcę usłyszeć!