Wnętrza to nie wszystko - trochę osobiście.

6 mar 2014

Blog przechodzi zmiany. Zmieniła się nazwa i adres nie bez powodu. Wcześniejsza odnosiła się jedynie do wnętrz, a chciałabym się dzielić z Wami czymś więcej. Liczę, że Was zainteresuję i znajdziecie coś dla siebie. Wnętrza będą nadal znaczącą częścią bloga bo to znaczna część moich zainteresowań, ale co jeszcze?

Kilka słów o tym i o mnie.

Dzieciowo
Jestem mamą niespełna 2-letniego chłopca. Psotnik mały jest najpiękniejszą częścią naszego życia. Sprawia, że wymagam od siebie więcej, ale też inspiruje. Za jego sprawą pojawią się też "dzieciowe" wpisy.Żywieniowo
Od dawna interesuję się zagadnieniami związanymi z żywieniem. Sporo czytam na ten temat i mam na koncie też sukces w postaci utraty i utrzymania wagi.
Mogę się pochwalić, choć to podobno to nie ładnie, że obecnie ważę ok 13 kg mniej niż przed ciążą. Odchudzam też kolegę, który ma na liczniku teraz o 8 kg mniej i ciągle spada. Będę się z Wami dzielić pomysłami na smaczne posiłki i ciekawostkami z dziedziny dietetyki.


Fotograficznie
Od dawna interesuje mnie fotografia. Kupiłam i przeczytałam kiedyś (przed erą Internetu:)) książkę na temat mimo, że nie miałam aparatu. Od niedawna mam okazję się jej uczyć w praktyce. Uczę się samodzielnie i przyznam, ze orłem nie jestem, ale żeby być dobrym trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. Chciałabym Was zachęcić do nauki razem ze mną. Nawet jeśli nie jesteście pasjonatami tematu to każdy z nas czasami robi zdjęcia więc dlaczego nie mieć piękniejszych zdjęć w sowich albumach? (Piszę o albumach, ale czy ktoś z Was jeszcze regularnie wywołuje zdjęcia?:))

Życiowo
Organizacja domu. Filozofia życia. Podróże. Plany. Marzenia. Wszystko co mi w duszy gra. Poznacie mnie lepiej, ale przede wszystkim liczę na wzajemność i możliwość poznania Was. Internet nie musi być anonimowy. Będzie mi niezmiernie miło jeśli dacie się poznać poprzez komentarz, link do tego co Was fascynuje bądź do Waszego kawałka wirtualnej przestrzeni.
Do miłego!
Karolina

2 komentarze:

  1. super pomysł ! :) czekam z niecierpliwośćią na coraz to nowsze i ciekawsze wpisy dotyczące Twoje życia i wszystkiego co się wokół Ciebie kręci :)


    buziaki

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Każdy komentarz napędza do działania i dodaje skrzydeł. Właśnie Twój głos chcę usłyszeć!