Vintage Shop


Zapraszam Cię do świata moich skarbów. Każdy przedmiot wybieram z rozwagą kierując się jego pięknem i funkcjonalnością. Każdy jest unikatowy, wyjątkowy i może być Twój. Jeśli zdecydujesz, że chcesz przygarnąć więcej jak jedną rzecz koszt wysyłki oszacuję indywidualnie. Masz pytania, chcesz coś zamówić pisz na zyj.kochaj.tworz@gmail.com. O możliwości zakupu decyduje pierwszeństwo zgłoszenia.

WŁOSKA SOWA
Sowa, którą dla Was znalazłam jest wyjątkowa. Zainteresowała mnie nie tylko ze względu na swoje piękno, ale również dlatego, że jest sygnowana i wykonana we Włoszech. Zrobiłam małe śledztwo i okazało się, że została wykonana we włoskiej firmie z tradycjami Capodimonte porcelain, która został utworzona w 1743 w Nepalu.

Sowa jest w bardzo dobry stanie w związku z tym świetnie sprawdzi się jako prezent. Ma ok 10 cm wysokości.
Cena: 25 zł + 8 zł przesyłka. Jeśli jesteś nią zainteresowana pisz na zyj.kochaj.tworz@gmail.com.

MISECZKA NA NÓŻCE

Miseczka idealna np.do odkładania biżuterii. Pięknie będzie wyglądać na stoliku nocnym lub w łazience, a przy okazji nie pozwoli pogubić się Twoim kolczykom i pierścionkom. Takie drobiazgi tworzą klimat. Jej wysokość to 7 cm, a średnica 9 cm.
Cena: 12 zł + 8 zł przesyłka

KUBEK D

Idealny do trzymania pędzli, kosmetyków na toaletce lub w łazience. Świetnie będzie też wyglądał na biurku trzymając Twoje długopisy i ołówki. Jego wysokość to 9,5 cm, a średnica w najszerszym miejscu 7 cm.
Cena :10 zł + 8 zł przesyłka

KUBEK N

Idealny do porannej kawy lub jako pojemniczek na pędzelki lub długopisy. Wykonany przez tę samą włoską firmę co sowa Capodimonte porcelain, która tworzy piękne wyroby już od 1743 roku. Jego wysokość to, a średnica w najszerszym miejscu to
Cena: 12 zł + 8 zł przesyłka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad. Każdy komentarz napędza do działania i dodaje skrzydeł. Właśnie Twój głos chcę usłyszeć!