3 ZASADY MOJEGO BLOGA

16 sie 2014

Image Map
Lubicie jak ktoś narzuca Wam swoje zasady i każe ich przestrzegać? Ja nie przepadam- delikatnie mówiąc. Jednak nie na Was zasady chcę nakładać. Nie napiszę co Wam wolno o czego nie na moim blogu. Czujcie się tu swobodnie. Zasady nakładam na siebie, a w zasadzie nałożyłam już jakiś czas temu, ale nie zostały do tej pory spisane.


Co Was obchodzą moje zasady? Ano stanę się dla Was bardziej przewidywalna, jednak mam nadzieję, że nie bardziej nudna. Chcę, abyście wiedziały kiedy warto do mnie zaglądać, a kiedy nie czeka tu na Was nic nowego.

PONIEDZIAŁEK ŚRODA PIĄTEK

To dni kiedy na blogu pojawiają się nowe posty. Od wielkiego dzwonu może pojawić się coś weekend, ale będzie to raczej coś z cyklu ogłoszeń parafialnych - tak jak dzisiejszy wpis. Zatem pamiętajcie,  że w PONIEDZIAŁKI, ŚRODY I PIĄTKI czekają na Was to nowe wartościowe wpisy.

OŚWIATOWY PONIEDZAŁEK

To dzień w którym pojawiają się wpisy z aktualnie trwającego cyklu. W poniedziałki nauczycie się u mnie czegoś nowego. Oczywiście same interesujące i przydatne treści:) Aktualnie w poniedziałki upiększam blogi, ale to chyba już wiecie.

8:30 RANO

To godzina publikacji nowych postów. Tak więc przy porannej kawce w poniedziałek, środę i piątek wskakujesz na ŻKT, a zawsze powitam Cię czymś nowym.

Ściskam!
Karolina

Śledź mnie, aby być na bieżąco.
19 komentarzy:

 1. Samodyscyplina to się chwali :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może przełoży się też na inne dziedziny życia ;)

   Usuń
 2. Czekam więc do poniedziałku :) Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Post już zaprogramowany tupta nóżkami w poczekalni, aby się Wam pokazać:P

   Usuń
 3. Lubię taki porządek i podział. I podziwiam samodyscyplinę :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze kilka tygodni temu absurdem było dla mnie planowanie postów. W końcu się przełamałam i teraz wiem, że tak lepiej. Mam więcej czasu, a blog zaniedbany nie jest:)

   Usuń
 4. Ja nigdy nie mogę się ogarnąć z terminem postów. Stworzyłam sobie nawet cykl na blogu, który miał być publikowany w weekendy, a publikuję go najczęściej w poniedziałek. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regularne pisanie jeszcze niedawno też było dla mnie działem si-fi :P

   Usuń
 5. Ależ się cieszę że do ciebie trafiłam :) miło tak znaleźć wartościowy i pełen sensownej treści blog. W chwili wolnego zapraszam do mnie :) może tez przy porannej kawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj jako rękodzielnistka nie jestem w stanie być na blogu tak systematyczna. Nie znoszę tworzyć na czas - artystyczne przywileje hihii ;-))

  OdpowiedzUsuń
 7. Tajest, Pani Psorko! Stawię się punktualnie! Poniedziałek, środa, piątek, poniedziałek, środa, piątek... :)

  Ekstra fota! Chyba się powtarzam...

  OdpowiedzUsuń
 8. Podziwiam taką samodyscyplinę i trzymam kciuki. Serdecznie pozdrawiam Beata

  OdpowiedzUsuń
 9. Jesteś bardzo systematyczna aż zazdroszczę. Przydałoby mi się popracować nad taką organizacją czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okazuje się, że teraz mam więcej czasu. Planowanie wpisów pozwala przygotować je w wolnej chwili, a nie na "gwałt" i dzisiaj zamiast pisać post na jutro zastanawiam się co porobić ciekawego:)

   Usuń
 10. Taka poukładana blogerka z Ciebie! Nie mogę się nadziwić :D

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Każdy komentarz napędza do działania i dodaje skrzydeł. Właśnie Twój głos chcę usłyszeć!