O MNIE

Witaj, 

mam na imię Karolina. Jestem mamą, blogerką, ale przede wszystkim kobietą, która postanowiła wziąć się za bary ze swoimi marzeniami. Marzenia przekułam w cele i dzięki temu blogowi je realizuję. Moim marzeniem jest utrzymywać się z pracy kreatywnej i porzucić korporację. Początkowo myślałam, że fotografia będzie moim "wyzwolicielem", okazało się jednak, że będzie to projektowanie grafiki i pomoc blogowa. Jeśli jesteś blogerką, która chce zmienić wizerunek swojego bloga poprzez nowy baner blogowy, odmianę szablonu bądź potrzebujesz projektu wizytówki to dobrze trafiłaś. Więcej szczegółów znajdziesz w zakładkach pomoc blogowa i banery blogowe.

Jak idzie mi realizacja marzenia?
Idzie całkiem dobrze! Wierzę, że gdy zakończy się mój urlop macierzyński będę mogła nazwać się freelancerem na pełny etat:). Dzielenie się swoją wiedzą i pomaganie niespodziewanie pokierowało mnie na tory zawodowe o których nie myślałam jeszcze rok temu.

O czym jest ten blog?
Blog przez lata ewoluował. Aktualnie co poniedziałek poruszam tematy blogowe, pomagając głównie w kwestiach technicznych i wizerunkowych, ale nie tylko. Oprócz tego piszę o motywacji, spełnianiu marzeń i stawianiu na siebie. Jednak nie tylko realizacją marzeń zawodowych człowiek żyje, dlatego dzielę się tutaj tez swomi innymi zainteresowaniami. Znajdziesz wpisy DIY, wnętrzarskie i lifestylowe.