Inspiracje: Pałacowe wnętrza

2 paź 2013

Dziś w wytchnienie od moich kuchennych przemian a to dlatego, że niedawno miałam okazję po raz kolejny gościć w pałacu w Zakrzewie. Za każdy razem obiecywałam sobie, że zrobię dla Was zdjęcia tego miejsca, które urzeka i może być inspiracją nie tylko dla tych którym marzą się wnętrza pałacowe. Ten pięknie położony obiekt jest świetnym miejscem na weekendowy wypoczynek zdala od zgiełku miasta. 


Czy te kolory na Was też działają tak kojąco? Mam nadzieję, że znajdę czas, aby pojechac tam prywatnie nastepnej wiosny, a wtedy obiecuję więcej zdjęć wnętrza, które
osatnio przeszło miłą przemianę. Połączenie szaro-niebieskiego i śmietanki bardzo mi się podoba. Jestem przekonana, że w połączeniu ze złotymi akcentami można w ten sposób stworzyć piękne, lekkie i eleganckie wnętrze. Może kogoś zainspiruje to połączenie kolorystyczne?Do zobaczenia!
Karolina

1 komentarz:

  1. Hej, chcieliśmy Cię zaprosić na trzecie już spotkanie kreatywnych kobiet z Podlasia. Poznajemy się tam nawzajem i wymieniamy doświadczeniami. Dobre towarzystwo i dobra kawa gwarantowana :) Jeżeli masz czas i ochotę wpadnij :)

    Więcej szczegółów na blogu: http://bialystokreatywny.blogspot.com/
    oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/625812344136388/

    Pojawiają się tam aktualne informacje o spotkaniu oraz relacje z nich. Będzie nam bardzo miło jeżeli się pojawisz :) Zapraszamy !

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Każdy komentarz napędza do działania i dodaje skrzydeł. Właśnie Twój głos chcę usłyszeć!