Inspiracje: pokoje dziecięce

12 kwi 2012


Dzisiaj kilka inspiracji do pokoju członka rodziny, który niebawem do nas dołączy :) W ostatnim czasie mało mnie jest na Waszych blogach i na moim własnym, ale przyplątały się małe komplikacje, wizyta w szpitalu i takie tam.
Wracając jednak do tematu pokoju dla dziecka. Wyszliśmy z założenia, że ma być prosty i znajdą się w nim na początek tylko niezbędne rzeczy. Nie zamierzamy też kupować nowych mebli tylko wykorzystać to co mamy. W związku z tym nie będzie to pokoi rodem z katalogu sklepu meblowego, ale w wersji oszczędnej. Mam nadzieję, że mimo to będzie miał przyjemny klimat.


Inspiracją jest dla mnie blog nietylkodzieciaki.pl. ( z tego też bloga pochodzą wszystkie dzisiejsze zdjęcia)
Ponieważ pokoik nie jest zbyt jasny ściany zostaną białe (może na jednej, krótkiej ścianie pojawi się tapeta). Kolory pojawią się w dodatkach, zabawkach itp. Stwierdziłam, że przedmioty otaczające malucha mają zwykle tyle kolorów, że będą wystarczającym akcentem, dzięki któremu pokój będzie wesoły i przytulny mimo  bieli ścian. Dodatkowo białe tło podkreśla kolory.

6 komentarzy:

 1. Zawsze uwielbiałam i lubię nadal ogladać takie wnętrza, niestety coraz mniej mam do powiedzenia w pokojach córek :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz tylko od nas zależy jak będzie wyglądał pokój, ale już wiem, że pewnie to nie potrwa długo...i dobrze...w końcu to nie będzie mój pokój:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety moje dziecko wyrosło z zabawek w pokoju i coraz mniej pozwala mi ingerować w wystrój.Ograniczam się tylko do kontrolowania poziomu porządku :O)
  Pozdrawiam,
  J:O)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po pierwsze gratuluję!
  A pokoiki piękne... ah

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad. Każdy komentarz napędza do działania i dodaje skrzydeł. Właśnie Twój głos chcę usłyszeć!